Light Grey Pointer

neděle 31. ledna 2016

Příběhy, které patří na plátno (a ještě se tam nedostaly)

Opět jsem se zamýšlela nad knihami, které… a tentokrát to budou ty, které patří na filmové plátno a ještě se tam nedostaly. Několik, které by byly jako filmy dech beroucí, jsem nakonec vybrala a doufám, že i Vám se budou líbit.
Jaká volba knih, které by se měly nafilmovat, by byla ta Vaše?

Tu mou naleznete zde:

Zavržený – Becca Fitzpatrick


Je to kniha, která je naprosto fantastická a film by měli rozhodně natočit, protože když vás uchvátí něco, co si můžete jen představovat, jak moc vás dostane to, co doopravdy uvidíte před sebou?
Andělský příběh Patche a Nory by měl být rozhodně zvěčněn na filmových plátnech… Doufám, že také bude.
Překroč svůj stín Katie McGarry


Kniha Překroč svůj stín i její pokračování Jen si troufni jsou mé srdcovky a nedám na ně dopustit. Je to příběh lásky, zrady, porozumění i nedorozumění a dokáže vás do děje vtáhnout jakýmsi až magickým způsobem, což je rozhodně důvod pro filmovou adaptaci.
Hranice nevinnosti – Abbi Glines


Kniha, která v česku vyšla teprve nedávno, ale je okouzlující a má opravdu něco do sebe. Láska Rushe a Blair je naprosto pohlcující a autorku i její knihy velice obdivuji. A tento příběh by měl někdo natočit, ačkoli kniha by byla vždy mým favoritem a nad filmem by jasně vítězila. Vždy.

Akademie Evernight – Claudia Gray


Tuto knihu jsem do ruky dostala teprve asi před měsícem, ale děj a všechny zvraty jsou jako dělané právě pro plátna v kinech a pro večery s mísou popcornu. Kniha plná upírů ovšem není hororem a je tak spíše příjemným odreagování od – někdy až moc – reálného světa.
Nevítaní – Sophie Jordan


A poslední knihou tohoto seznamu jsou Nevítaní, které stvořila autorka známé série s názvem Drakie. Tato kniha, která prý bude mít i pokračování, je ovšem absolutně odlišná a nesetkáme se zde s nadpřirozenými bytostmi, ale se světem, který lidi odsuzuje ještě dříve, než nějaký zločin spáchají. Díky jejich DNA. DNA zločince. A to by opravdu stálo za to.


Zdroj obrázků:
WWW.BUX.CZ

A jakou knihu byste chtěli vidět zfilmovanou Vy?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu moc ráda za každé Vaše slovíčko!