Light Grey Pointer

neděle 27. prosince 2015

Víkend 31.1. - 2.2 2014

Co se dělo? No, byl to opravdu, opravdu zábavný víkend. V pátek v jednu hodinu jsem odjela ke kamarádce Šárce, u které jsem pak pobyla až do neděle :-D


Pátek 31.1. 2014
Přijela jsem k ní po jedné hodině a obě jsme se dali do příprav oblečení a líčení pro naši kamarádku, která měla dorazit ve dvě. To by ale nebyl zákon schválnosti, aby nám nezavolala, že dojede až ve tři. Také se tak netalo, přijela ve třičtvrtě na tři, protože ji přiezla máma. Když dojela, dali jsme se do jejího oblékání a líčení, protože ona v tom není nejlepší. Rozhodli jsme se totiž, že ji musíme alespoň trochu skazit, jelikož by se mohla z fleku dát k jeptiškám :-) Když jsme si ji navzdory jejím protestům oblékly a nalíčili po svém, mohli jsme se obléct sami. Pořádně jsme se upravili a s ohromným spěchem jsme vyrazili na vlak. Stihli jsme ho, což bylo super. Ve čtyři hodiny jsme tudíž seděli ve vlaku a z fleku jsme se rozhodli, že si zajdeme do kina na film Já, Frankenstein, který dávali od desíti, takže jsme se pak neměli jak dostat domů, takže jsem ve vlaku popadla telefon a zavolala jsem mámě, aby pro nás v půl dvanácté zajela, odvezla Janu (to je ta druhá kamarádke) a pak mě se Šárkou k ní, jelikož její mamka byla na noční. Odsouhlasila nám to, takže jsme byli Happy.
Ve vlaku jsem si dokonce stihla nalíčit rty, což nebylo zrovna jednoduché. Lounech jsme vystoupili a zašli jsme do knihovny, protože Šárka potřebovala vrátit knihu, tam jsme si vzali měsíčník, ve kterém jsou všechny lounské akce a program kina pochopitelně také. Přemístili jsme se do naší oblíbené cukrárny, kde jsme si pobili skoro do zavíračky a dali jsme si Panna Cottu a Amsterdam (Nechceme řešit, pojďme hřešit! Tenhle slogan se tu za tenhle večer/noc ještě párkrát vyskytne :-D )

 Naše tři Panna Cotty :-)

Odsud jsme si chtěli jít koupit malé pivo, v plechovce. Bohužel náš oblíbený prodejce, který by nám ho prodal ho neměl a ten druhý by nám ho neprodal, tak jsme odešli. Zašli jsme si do kina pro lístky, abychom je měli koupené, kdyby už pak náhodou nebylo místo. Potom jsme se tak nějak prostě procházeli po městě. Naše kamarádka, kterou jsme se rozhodli zkazit, byla nejspíš přece jen malinkatato zkažená, protože neustále chtěla alkohol. Tak jsme yrazili Pod Šance, kudyma jsme došli na dětské hřiště, ano, jako opravdu na dětské hřiště. Je tam totiž takovej ten kolotoč, uvnitř kterýho sedíte a otáčíteho tím se odstrkáváte od toho kola uprostřed. Pak jsme se se Šárkou rozhodli zajít si koupit něco na večer a nakonec jsme se rozhodli pro šampaňské Bohemia Sect Rose.
Náš oblíbený číňan, který by nám ho prodal bez mrknutí oka už měl, ale zavřeno a tak jsme se vydali k tomu druhému. Došli jsme tam a rozhodli jsme se maličko si přetvořit otřepanou frázi "To je pro mamku!" a místo toho jsem se sladce usmála a nasadila maličko zoufalý výraz, který naznačoval, že jsem to chtěla koupit už dávno, ale zapomněla jsem a povídám mu "Mamka má zítra narozeniny a já bych pro ni potřebovala šampaňské, bylo by to možné?" pořád jsem se tvářila jako štěně, on rychle kývnul a řakl vem si ho, dej ho do tašky, pak zaplať a jdi. Udělala jsem jak řekl a tradá, měli jsme šáňo. Pak jsme se vydali do kina, kde jsme seděli asi dvě hodiny. Holky si dali zmrzlinový koktej a já karamelový pohár. Pak jsme se zvedli a zašli si do kebabu na pizzu hawai, jednu dohromady. Jelikož jsme se nudili, hrali jsme čing čong, je to něco s ukazováním čísel a pak jsme si zahráli plácanou v podobě Šli tři opice do porodnice, do jakého patra šli, to nám řekneš přávě ty! A pak se tleská do toho daného čísla a ten koho máte tleskout s tím číslem, které se řeklo na začátku musí uhnout. Neveřili by jste jak jsme se u toho třískali smíchy. Nakonec jsme se zvedli a přešli jsme zpět do kina, kde jsme se konečně dočkali filmu. Domů jsme dorazili asi o půlnoci, tudí pokračování v dalším dni ;-)

Sobota 1.1. 2014
Hnedka jak jsme přišli šoupli jsme Šáňo do ledničky a udělali jsme si pop corn. Usadili jsme se na manželské posteli se psem Maltézáčkem, jménem Dášenka a zahráli jsme si žolíky a potom jeden amatérský výklad karet, kterému se říká Svatba. Pak jsme se vydali pro šampaňské, které se nám podařilo otevřít aniž by jsme udělali díru do stropu :-)
což byl úspěch. Chtěli jsme si do něj dát jahody a tak Šárka seběhla dolů a hledala v mrazáku, byla tam jen chvilku a pak na mě ze zdola křičí jahody jsem nenašla, ale mam mraženou meruňku. My jsme se tam z toho váleli smíchy. Rozhodli jsme se tedy pro šáňo bez jahod. Čapli jsme ho i se skleničkama a odcupali zpět do ložnice, kde jsme si nalili a pustili jsme si písničky.
Znovu jsme hráli žolíky a když nás to přestalo bavit, vytáhli jsme stolní hru AZ Kvíz a hráli jsme.
Vím, že to nejspíšnezní moc zábavně, ale jelikož jsme déle nejedli, pociťovali jsme na sobě trochu toho šáňka. Bylo vtipné se poslouchat a my se z toho samozřejmě taky lámali smíchy. Např.: Co se používalo pro komunikaci v naléhavých situacích? (otázka sice zněla trochu jinak, ale nepomatuji si ji přesně) přemýšlí a nic a tak Šárka říká Je to hajs a já automaticky, horká linka a světe div se, bylo to tak :-) to samé přirovnání jsme použili i v případě že si to někdo šije horkou jehlou :-D Zajímavé bylo také popisování Lillie zlatohlávku :-) Pak jsem se rozhodla, že vyzkouším nový nápad a smíchala jsem si šampáňo s třešňovým nebo višňovým džusem. Ku podivu to bylo moc dobré a není na to recept, prostě si nalijete šáňko a smícháte ho s džusem v takovém množství, aby vám to vyhovovalo.
Potom jsme šli asi ve tři v noci vyhodit flašku ven do popelnice na sklo. To byla taky zábava, protože když už jsme po tmě došli až k vratům, došlo nám, že nemáme klíče a museli jsme se vracet. Nakonec jsme to zvládli a celé vyřehtané jsme se vrátili do postele, kde už jsme šli spát.
...
"Ráno :-) " jsme pak vstávali v půl druhé odpoledne a obědvali asi v půl čtvrté. Hráli jsme karty (žolíky, prší, červená bere, vole padni), znovu jsme si zahráli AZ Kvíz a lego minotaura.
Potom jsme se vydali ven. Šli jsme na dětské hřiště, kde jsem se buchnula do hlavy a potom jsme se přesunuli na rampu, která byla namrzlá a tak jsem sebou ne jednou praštila :-D Tam jsme se posadili a hráli jsme slovní fotbal, potom jsme vymýšleli slova začínající a končící na E. Byla to v celku prčna. Erupce, ejakulace, erekce, espirace?, evakuace, evokace atd.
 Já vpravo, Šárka vlevo
Pak jsme se vydali zase domů, kde jsme si zahráli nesmyslnou větu. Možná to znáte...
Vezmete papír si každý papír a píšete:
1.- Kdo? Např.: Včelka Mája
[přehnete tak, aby to nebylo vidět a papíry si prohodíte]
2.- S kým? Např.: S eskymákem
[přehnete tak, aby to nebylo vidět a papíry si opět prohodíte, toto opakujete pokaždém napsání]
3.- Co dělali? Např.: Běhali maraton
[opakujete krok v závorce]
4.- Kde to dělali? Např.: V sámošce
[krok v závorce]
5.- Kdy to dělali? Např.: V osm ráno/ když pršelo (nemusí to být přesný čas)
[krok v závorce]
6.- Proč to dělali? Např.: Protože nešel proud
[krok v závorce]
7.- Podpis (Kdo to napsal, ne váš, ale vymyšlený :-) ) Např.: Adrian Ivaškov (z Vampýrské akademie)
[naposledy krok v závorce]
A teď už si to rozbalíte a čtete nahlas...
Např.: Včelka Mája s eskymákem běhali maraton v sámošce, když pršelo, protože nešel proud.
Adrian Ivaškov

A vaše věta je na světě :-D Mám tu pro vás pár vět, které vyšli mě a Šárce (jsou jak ze soboty tak i z neděle, takže u neděle už nebudou napsané)...

1.- Radek Mařík (náš matikář) s prezidentem očuchávali psa na nádraží, když bylo zatměná slunce, protože nedostali najíst.
Fiona a Shrek
2.- Dimitrij Belikov (z knih Vampýrská akademie) s Julií Roberts zpívali v nahrávacím studiu, protože nevyšlo nové album kabátů.
Želva
3.- Maxipes Fík s francouzem jedli med v jeskyni, když pátá odbila, protože se snažili zdrhnout z vězení.
Stefan a Damon Salvatore
4.- Ian Somerhalder (herec-představitel Damona Salvatore) s oslíkem (ze Shreka) dávali popravit lidi v prezidentově posteli v 10. století, protože pes vyl na měsíc.
Cipísek
5.- Georgina Kincaidová (z knih Sukuba) s Bambim kuchali králíka v sámošce, když vyšel měsíc, protože nemohli usnout.
Bílá paní s manželem
6.- Vilík (z včelky Máji) s němcem sbírali houby v Itálii, když byl úplněk, protože nosili tanga.
Šípková Růženka
7.- Sněhulák s milenkou smažili koblihy v pekle, když vylili vodu, protože se jim zlomila tužka.
Loulová (naše statutární zástupkyně ve své podstatě něco jako ředitelka)
8.- Mickey Mouse s Jožem hráli ping-pong v kontejneru, když nešla elektřina, protože se tomu chtěli vyhnout.
Dealer čipsů
9.- Simír s princem Williemem hráli hry na Wall street, když se prokousávali kaší, protože potřebovali na záchod.
Samsung
10.- Aquabela s mimoněm (z animáče Já, padouch) utírali zadek trolovi v národním divadle, kdy nebyl toaleťák, protože se rozhodli vzít si sstru své ženy.
Karel Gott
11.- Ágnes s velrybou se smáli na Big Benu o půlnoci, protože byli tretně stíhány za obnažování na veřejnosti.
Vasilisa Dragomirová (z knih Vampýrská akademie)

A potom jsme si jetště zahráli jméno, město, takže odedneška je Jeruzalém oficiálně stát :-D a šotek zvíře okupující psa :-)
Pak jsme se koukli na Simpsonovi a taky na Vlnu zabijáka a pak už jsme spali.

Neděle 2.2.2014
V neděli se toho moc nedělo. Zabalila jsem si, zahráli jsme si nesmyslnou větu, partičku, karty, najedli jsme se, zase jsme hráli a pak už jsem musela jet domů, ale jinak to byla obrovská sranda :-D

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu moc ráda za každé Vaše slovíčko!