Light Grey Pointer

neděle 27. prosince 2015

Kniha ft. Film VS. Realita 1.

Princ na bílém koni

Snad každá dívka sní o tom, že se do ní zamiluje princ na bílém koni, vezmou a odjedou do západu Slunce.
No, nerada kazím iluze, ale všichni víme, že život není pohádka a náš princ - v tomhle světě spíše školní idol - není dokonalý, skromný, statečný a další tyhle věci. Ne, obvykle je docela namyšlený, statečně se pere maximálně o míč ve fotbale a zamilovat se? No, to se radši dát dohromady s nejhezčí holkou, kterou potká a stát se tak nejpopulárnějším ever. Určitě všichni nějakého takového máme.

A teď si to vezmeme popořadě a uspořádaně:
KůňPokud nežijete na venkově a váš "princ" nevlastní nějakou stáj, farmičku nebo statek, tak má koně maximálně pod kapotou tátova auta, které se mu občas - pokud ještě není plnoletý - podaří bez povšimnutí "vypůjčit" a zase čisté a bez škrábnutí vrátit do garáže.
Uznejme tedy samy, že "princ" s koněm nebo dokonce koňmi je rarita.
No, když už by jste měli štěstí, radši byste prince se čtyřnohým koněm, koňmi pod kapotou nebo bez koní?
Docela zapeklitá otázka, že?

Láska na první pohled
Sníte o tom, že jen si s tím, do koho jste už dlouhou dobu zakoukané, pohlédnete z očí do očí, propadne vám a nikdy už vás nebude chtít - ani za milion - pustit? Tohle se stává každému druhému (maželskému) páru. Podle statistik se totiž (v ČR) rozvede každý druhý či třetí pár, ale i tak stále máme jakousi "pohádkovou polovinu", že? A i tak, kluk většinou stejně kouká po dívce, se kterou si sedne nejen alespoň částečně duševně, ale také po takové, za kterou by se z jeho pohledu nemusel stydět.
Jaký je podle vás pádný důvod k rozchodu, či rozvodu?
Sňatek pouze z popudu těhotenství: ano či ne?

Dobré skutky nade vše
Měl by váš princ pomáhat chudým, dávat staré oblečení na charitu či semtam zaskočit na dobročinnou akci? I přes to, že se zapojujeme do takovýchto akcí čím dál více, myslím že tak jeden se sedmi chlapců ve středoškolních letech dělá něco takového, ať už jde jen o to, že vyřadí oblečení, které již nenosí nebo mu není, a odnese jej do speciálního kontejneru, který již najdeme snad v každém - i menším - městě. A myslím tím z vlastní iniciativy, ne proto, že maminka zavelela.
Znáte nějakého či nějaké kluky, kteří se účastní či jinak pomáhají lidem - nebo i zvířatů a krajině - v nouzi? Pokud ano, kolik jich znáte a jak se zúčastňují či pomáhají?


BUDU RÁDA, KDYŽ V KOMENTÁŘÍCH VYJÁDŘÍTE SVŮJ NÁZOR!

Další článek ze série Kniha ft. Film VS. Realita vyjde příští neděli!

Zdroje obrázků:
Google.com, wikipedie.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu moc ráda za každé Vaše slovíčko!